Nákupy v Poľsku

Mnoho ľudí využíva výhodnejšie nakupovanie vo všetkých okolitých krajinách, hlavne však v Poľsku. A preto sme sa rozhodli ponúknuť ako jeden z našich produktov cielené nakupovanie v Poľsku.

Príklad. Chcete prerábať kúpeľňu? Do prívesného vozíka toho veľa nedáte a nákladné auto je drahé a nevyužijete ho úplne. Do našej dodávky vojde kompletne zariadená kúpeľňa teda kachličky, obkladačky, dvere so zárubňou, sprchový kút prípadne vaňa spolu s umývadlom a skrinkou, prípadne aj kúpeľňový radiátor, záchod atď....

Príklad č.2. Idete partia viacerých ľudí v jednom osobnom aute. Dokopy sa ale nedá kúpiť nič veľkého, pretože ste limitovaní objemom kufra. K nám do dodávky sa zmestí až 6 ľudí vrátane šoféra a ešte ostane miesto na nákupy cca 6 m3.

Príklad č.3. Cielene idete kúpiť sedaciu súpravu. Ale, čo ak sa Vám zapáči ešte jedno kreslo? Do prívesného vozíka ho už neumiestnite. A keď 2x preženiete vozík, je to už drahé. Po prerátaní nákladov zistíte, že je lepšie objednať si dodávku so šoférom a nemáte žiaden problém zobrať aj dve sedacie súpravy.

Najobľúbenejšie destinácie sú Nowy Targ s Jablonkou. Z osobných skúseností odporúčam pre menšie nákupy. Pokiaľ chcete nakupovať spotrebiče a iný spotrebný tovar prípadne aj potraviny, odporúčam navštíviť Krakow prípadne iné väčšie mesto ako je aj Bielsko-Biala. I keď sa zdá, že je o dosť ďalej než prvé dve spomínané destinácie, pri nakupovaní sa to oplatí. Taktiež akcie napríklad na podlahy, krby skrátka stavebný materiál sú omnoho väčšie v Krakowe než V N. Targu prípadne Jablonke. (To je efekt pochopenia. Poliaci pochopili, že Slováci kúpia všetko, pretože všetko je u nich lacnejšie. A preto neúmerne zvyšujú cenu, a to na takú úroveň, že ich obyčajný človek chodí nakupovať do vnútrozemia.)

Naša aktuálna ponuka:

dodávka so šoférom k dispozícii, t.j. ráno Vás vyzdvihne doma a večer odvezie domov, pôjde do akéhokoľvek obchodu s Vami, do ktoréhokoľvek miesta v okolí danej destinácie. Môžete si spraviť zastávok koľko budete chcieť.Takisto šofér Vám poradí niektoré nákupné centrá v danej destinácii. Je to limitované cca 12 - 14 hodín prácou šoféra, prípadne dohodou.

Bežné trasy:

  • Prievidza - Jablonka
  • Prievidza - Nowy Targ
  • Prievidza - Krakow
  • Bratislava - Krakow
  • Bratislava - Bielsko-Biala